Polityka Prywatności

Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: https://wakeup-metanoia.com Strona została przygotowana na zlecenie Centrum Psychologiczno-Pastoralnego Metanoia, które to jest odpowiedzialne za treść znajdującą się na stronie, jak również jest właścicielem strony. Serwis umożliwia zapisanie się na organizowane wydarzenie.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Formularz rejestracyjny

W celach rejestracji na konferencje potrzebujemy: imię i nazwisko oraz adres email. Wypełnienie formularza jest równocześnie zgodą na przetwarzanie przekazanych danych osobowych w celu rejestracji oraz wysyłania informacji o podejmowanych inicjatywach.

Jakie masz prawa do swoich danych

Jeśli zarejestrowałeś się na konferencję przy użyciu formularza dostępnego w tej witrynie, możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobowych będących w naszym posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobowych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Gdzie przesyłamy dane

Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.

Osadzone treści z innych witryn

Witryna zawiera osadzone treści (np. filmy z youtube.com, mapy z google.com, reCAPTCHA itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny te mogą zbierać informacje o Tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować Twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie Twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Dane kontaktowe

Administratorem danych osobowych jest Centrum Psychologiczno-Pastoralne Metanoia, z siedzią w Płocku przy ul. Kobylińskiego 21a, 06-400 Płock, zarejestrowane w KRS pod numerem: 0000343876. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres poczty elektronicznej kontakt@wakeup-metanoia.com lub pisemnie na adres siedziby administratora.