Goście

Paweł Przedpełski

Młody nauczyciel, certyfikowany coach, trener i mówca The John Maxwell Team, pracujący z młodzieżą, specjalizujący się w tematach związanych z rozwojem, przywództwem i komunikacją – organizator licznych szkoleń i warsztatów (również międzynarodowych) w tym zakresie. Prezes Fundacji „Edukacja Przyszłości”, która dociera ze swoimi programami do młodzieży w całej Polsce.

Steeped

Młodzi artyści, którzy swoją muzyką sprowadzają Niebo na ziemię! Ich teksty są głębokie i pełne Obecności Boga. W swoim życiu doświadczyli mocy Jezusa i to dzieje się również na granych przez nich koncertach! Jego Obecność Cię zaskoczy.

o. Remigiusz Recław

Proboszcz parafii jezuitów w Łodzi, duszpasterz wspólnoty charyzmatycznej ,,Mocni w Duchu”. Modli się o uzdrowienie i uwolnienie. Głosi żywego Jezusa poprzez prowadzenie rekolekcji, pisanie książek czy konferencje.

Cukier

Szósty Młody Wilk Popkillera 8! Prezentuje nowe podejście do muzyki, który łączy trap z głębokim przekazem! Dźwięki jego muzyki poruszą cię do tańca, a tekst pomoże Ci spotkać Jezusa. Nowy wymiar chrześcijańskiego rapu w Polsce oraz „rap do tańca i do różańca”.